OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29.08.2021 – 22. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś kolekta specjalna na pokrycie kosztów wymiany okien we wieżyczce. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  2. W środę inauguracja roku szkolnego. Uczniów klas I-IV zapraszamy na mszę o 9:00. Dzieci rozpoczynające naukę niech zabiorą przybory szkolne do pobłogosławienia. Przed mszą będzie okazja do spowiedzi dla dzieci, które przystąpiły już do I Komunii.
  3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca:
    • w czwartek o 7:30 adoracja zakończona modlitwą o powołania do łużby Bożej; w tej intencji msza o 8:00
    • w piątek od 15:30 comiesięczna spowiedź dzieci; na mszy o 16:00 rok szkolny zainaugurują uczniowie klas V-VIII; po mszy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
    • w sobotę o 8:00 msza za członków Żywego Różańca; po mszy krótkie spotkanie w salce w domu parafialnym
  4. W sobotę o 10:00 rozpoczynamy nowy rok formacyjny Dzieci Maryi i ministrantów. Dzieci Maryi mają spotkanie w altance, a ministranci w kościele. Gorąco zapraszamy tych, którzy do tej pory tworzyli te grupy, jak i nowych chętnych.

Zapowiedzi przedślubne:
Agnieszka GABRYŚ           par. Świętej Rodziny, Tychy